Naszym celem jest twój sukces

Jesteśmy ogólnopolską agencją pracy tymczasowej z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Specjalizujemy się w zatrudnianiu obcokrajowców. Dzięki sieci międzynarodowych kontaktów, mamy niemal nieograniczony dostęp do pracowników z całego świata. Wśród naszych usług znajdą Państwo między innymi: prowadzenie rekrutacji, leasing pracowniczy, doradztwo personalne, obsługę kadrowo-podatkową, specjalistyczne szkolenia i kompleksową opiekę nad zagranicznym personelem, który szuka w Polsce legalnego pobytu i zatrudnienia.

Nasza oferta jest odpowiedzią na zmieniającą się sytuację na rynku pracy w Europie. Tworzymy miejsca pracy dla obcokrajowców, jednocześnie pomagając im w zaadoptowaniu się do polskich warunków. Dzięki budowanej przez ponad 20 lat sieci międzynarodowych kontaktów, rzetelnych i właściwych pracowników możemy znaleźć dla Ciebie nawet na końcu świata!

3500+ pracowników

Zatrudniamy ponad 3500 pracowników

13 oddziałów

Posiadamy 13 oddziałów w Polsce

15 krajów

Rekrutujemy pracowników z 15 krajów

4000 miejsc noclegowych

Oferujemy i obsługujemy przeszło 4000 miejsc noclegowych na terenie całej Polski

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiednich pracowników?

Znajdziemy dla Ciebie właściwych pracowników

Nowe rynki pozyskania pracowników oraz systemy wynagradzania pomagają nam minimalizować rotację zatrudnienia. Tworzymy miejsca pracy dla obcokrajowców jednocześnie pomagając im w zaadoptowaniu się do polskich warunków.

Odpowiednia opieka nad naszym personelem i wdrażane przez nas systemy motywacyjne pozwalają nam osiągać lepszą wydajność, wyższą jakość produkcji, a także najwyższą frekwencję.

Zapewnimy stabilizację Twojej firmie

Wspieramy firmy działające na terenie naszego kraju, które zatrudniają obcokrajowców (lub noszą się z takim zamiarem) i potrzebują pomocy ze strony profesjonalnej agencji z doświadczeniem. Dajemy poczucie bezpieczeństwa naszym klientom i pracownikom.

Zadowolony pracownik to stabilność zatrudnienia, wysoka wydajność pracy i jej wyższa efektywność.