Naszym celem jest twój sukces

Jesteśmy ogólnopolską grupą firm z ponad 27-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Specjalizujemy się we wsparciu polskich firm produkcyjnych. Specjalizujemy się w branży spożywczej, niemniej z ciekawością i chęcią ciągłego rozwoju poznajemy również inne sektory. Dzięki sieci międzynarodowych kontaktów, mamy niemal nieograniczony dostęp do pracowników z całego świata, co pozwala nam na budować kompetentne zespoły i w efekcie dostarczać usługi najwyższej jakości. Wśród naszych usług znajdą Państwo między innymi: realizację procesów produkcyjnych, prowadzenie rekrutacji, doradztwo w obszarze szkoleń i zarządzania personelem, obsługę kadrowo-podatkową, specjalistyczne szkolenia i kompleksową opiekę dla firm planujących zatrudnienie zagranicznego personelu.

Nasza oferta jest odpowiedzią na zmieniającą się sytuację na rynku pracy w Europie. Wspieramy dynamikę polskiej produkcji doskonaląc realizację procesów produkcyjnych i tworzymy miejsca pracy dla obcokrajowców. Dzięki budowanej przez ponad 27 lat sieci międzynarodowych kontaktów, rzetelnych i właściwych pracowników możemy skutecznie wykonywać zlecone zadania!

3500+ pracowników

Zatrudniamy ponad 3500 pracowników

13 oddziałów

Posiadamy 13 oddziałów w Polsce

15 krajów

Rekrutujemy pracowników z 15 krajów

4000 miejsc noclegowych

Oferujemy i obsługujemy przeszło 4000 miejsc noclegowych na terenie całej Polski

Chcesz przekazać procesy produkcyjne w dobre ręce?

Przejmiemy od Ciebie działania produkcyjne

W przypadku gdy nie możesz zapewnić pełnego obłożenia parku maszynowego, brakuje Ci zasobów aby zrealizować spływające zamówienia jesteśmy dla Ciebie rozwiązaniem idealnym. Większość naszych klientów, którzy decydują się na outsourcing podstawowych lub pomocniczych procesów produkcji, zwykle nie może zrównoważyć obciążenia pracą, gdy wolumeny się zmieniają, zarówno w górę, jak iw dół.

Solano Group jest wyspecjalizowane w dostarczaniu maksymalnych wyników w zakresie szybkości, jakości i obsługi procesów produkcyjnych dla naszych klientów.

Zapewnimy stabilizację Twojej firmie

Wspieramy firmy produkcyjne działające na terenie naszego kraju.
Zatrudniamy personel z 4 kontynentów dopasowując wrodzone predyspozycje i kwalifikacje osób do świadczonych przez nas usług.

Od lat również pracujemy nad doskonaleniem umiejętności naszej kadry nadzorczej, szkoleniami kadry produkcyjnej i wypracowywaniem modelu wynagradzania. Te działania wpływają na niską rotację zespołu a co za tym idzie gwarantujemy wysoką produktywność i jakość naszych usług. Dajemy poczucie bezpieczeństwa naszym klientom i pracownikom.

Ciągłe doskonalenie to stabilność realizacji zadań, wysoka wydajność i efektywność.